‘hayvancılık kredisi’ ile alakalı yazılar

16
Ağustos

Hayvancılık Kredisi %0 Faizle

Yazan: admin  |  Kategori: Sitemizden Duyurular  |  Okunma:

Tarım Bakanlığının Hayvancılık Desteklemesinde 2010 yılı için dev adım attı. Ahır, ağıl yapma, süt sağım tesisi kurma ve hayvan alımınlarında bu krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca Süt sığırcılığı, damızlık keçi, manda, büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinde de bu krediyi kullanabilirsiniz.
Krediden yararlanmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası Şubeleri ile Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir. Konu ile ilgili Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın il ve ilçe müdürlüklerinden bilgi alabileceklerdir.

KREDİ KONULARI                                     

FAİZ İNDİRİM ORANI(%)

GERİ ÖDEME  SÜRESİ

Süt sığırcılığı (yatırım) 100 7 Yıla Kadar
Damızlık etçi sığır yetiştiriciliği (yatırım) 100
Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği (sığır-manda) (yatırım) 100
Küçükbaş hayvan yetiştiriciliği (koyun-keçi) (yatırım)            100
Büyükbaş hayvan besiciliği (işletme) 100 2 Yıla Kadar
5
Haziran

T.C.Ziraat Bankası Kredi olanakları

Yazan: admin  |  Kategori: Sitemizden Duyurular  |  Okunma:

Günümüzde küçük işlermeler kurmak için kredi vazgeçemediğimiz önümüze sunular büyük bir fırsattır eger bu fırsatı en iyi ve ileriye yönelik degerlendirmek istiyorsak damızlık hayvan almak en kazançlı işlerin başında gelir bu konuyla ilğili T.C Ziraat Bankasının damızlık süt sığırcılığı için yıllık    % 7 damızlık düve için % 7 ve süt sığırcılığı için ise yıllık % 10 gibi cazip kredi imkanları sunmaktadır ve bu çekilen kredi beş yıla bölünerek eşit parçalar halinde ödenmektedir. yani kaçırılmayacak bir fırsat!!!!